Víkend 9. - 10. 3. - Muži A, Starší žáci

V neděli se naše Áčko vypravilo do Skutče a současně naši Strži bojovali ve Rtyni!

Muži A

Naše Áčko se vypravilo pro další body do tabulky do Skutče.

V prvním zápase se střetlo s domácím týmem FbC Skuteč. První třetina skončila vyrovnaně 1:1. Ve druhé třetině si naši vytvořili náskok 4:2, který se soupeř sice v poslední části pokusil stáhnout, ale dokázal vsítit už jen jedinou branku a zápas tak skončil vítězně pro Trutnov 4:3 (Filip Srna 2+0, Filip Vymlátil 1+0, Martin Mečíř 1+0, Jakub Mládek 0+1, Matyáš Ioanidis 0+1, Pavel Bartoš 0+1, Sebastian Matyas Pacan 0+1).

Druhé utkání proti týmu FTC Vysoké Mýto B, ač gólově jasně na straně Trutnova, bylo silně vyhrocené a jedna roztržka skončila dokonce červenou kartou na obou stranách. Co se ale skóre týče, dominovali Trutnovští a zvítězili s pohodlným náskokem 5:1 (Filip Srna 1+1, Rostislav Verner 0+2, Filip Vymlátil 1+0, Jan Tatar 1+0, Matyáš Ioanidis 1+0, Pavel Bartoš 1+0, Jakub Mládek 0+1, Matyáš Rolenec 0+1).

Starší žáci

Strži se také v neděli vypravili na vlastní turnaj do Rtyně.

Zde se nejdříve utkali s FbK Orlicko-Třebovsko, se kterými po vyrovnaném souboji remizovali 2:2 (Matyáš Hanuš 1+1, Jan Zuzánek 1+0).

Do druhého zápasu naskočili proti domácím Orel Rtyně v Podkrkonoší. Tento zápas vypadal pro naše Strže prohraný, když po první třetině ztráceli o tři góly. V následující části se ale probudili a vstřelili svou úvodní branku. V poslední třetině pak statečně bojovali a skóre stáhli na rozdíl jediné branky, bohužel se jim ale nepodařilo ho zvrátit ve svůj prospěch. Podlehli tak soupeři těsně 4:5 (Adam Záruba 1+1, Josef Taláb 0+2, Jan Zuzánek 1+0, Matěj Novák 1+0, Matyáš Hantl 1+0, Jan Stoklasa 0+1).