Víkend 23. - 24. 3. - Muži A, Mladší žáci

V sobotu vyrazilo do Pardubic naše Áčko a v neděli jste mohli podpořit naše Mlže na domácím turnaji!

Muži A

V sobotu se naše Áčko vypravilo do Pardubic.

Tady se nejprve střetlo se třetím týmem tabulky a zároveň domácím týmem FbC Titáni USK Pardubice. V první třetině si naši hráči vybudovali solidní náskok 3:1. Druhá část skončila vyrovnaně 1:1. V poslední třetině se soupeř pokusil zvrátit výsledek utkání a téměř se mu to podařilo, Trutnováci ale své vedení udrželi a zvítězili 5:4 (Rostislav Verner 1+2, Sebastian Matyas Pacan 2+0, Martin Mečíř 0+2, Matěj Strnad 1+0, Pavel Bartoš 1+0, Martin Kisý 0+1).

Do druhého utkání nastoupili naši muži proti tabulkově slabšímu týmu FbK TJ Svitavy. Tohoto soupeře náš tým podcenil a zápasem se protrápil. I přes to, že do poslední třetiny vstupovali Trutnováci s jednogólovým náskokem, své vedení bohužel ztratili a zápas skončil remízou 3:3 (Matyáš Ioanidis 1+0, Matyáš Rolenec 1+0, Sebastian Matyas Pacan 1+0, Martin Kisý 0+1, Martin Mečíř 0+1).

Mladší žáci

V neděli se na domácí půdě Gymnázia Trutnov představili naši Mlži.

Utkali se zde postupně se čtyřmi soupeři a byli velmi úspěšní! Nejdříve se setkali s IBK Holice - Holoubci, které porazili 6:2. Poté se střetli s FBC Dobruška, kterou také překonali 6:3. Třetím soupeřem našich Mlžů byl tým Florbal Primátor Náchod, kterému naši hráči podlehli 4:7. Posledním soupeřem dne byli FBK Draci Hořice U12, se kterými naši Mlži zvítězili vysoko 8:2.