Víkend 2. - 3. 3. - muži B, dorostenci

O víkendu soupeře hostili na domácí půdě muži B a zároveň se o body porvali také naši dorostenci!

Muži B

V sobotu se muži B představili před domácím publikem.

V prvním zápase se utkali s Florbal Primátor Náchod C. V první třetině se soupeř ujal těsného vedení 2:3. V dalších dvou částech ale už naši chlapi nedali soupeřům šanci a nasázeli dvakrát tři branky. Tímto skvělým výkonem tak rozhodli o vítězství Trutnova 8:4 (Jan Tatar 3+2, Martin Mečíř 1+1, Jakub Bydžovský 1+0, Jakub Davidík 1+0, Pavel Záveský 1+0, Roman Šauer 1+0, Jan Fišera 0+1, Martin Ullrich 0+1, Vítek Cvrček 0+1).

Ve druhém utkání se střetli s FbC Sokol Předměřice n/L. I přes velkou snahu bohužel tomuto soupeři podlehli 5:8 (Jiří Juhász 3+1, Martin Mečíř 0+2, Marcel Braun 1+0, Roman Šauer 1+0, Jakub Bydžovský 0+1, Jan Tatar 0+1).

Komentář trenéra Petra Hepnara

Poslední domácí turnaj v této sezoně jsme odehráli s týmy Florbal Primátor Náchod C a FbC Sokol Předměřice nad Labem.

Tým Náchoda nás překvapil až na výjimky mladou sestavou. Ihned od začátku byl zápas ve vysokém tempu, kdy nás Náchodští hráči přehrávali jejich rychlostí. Ale neměli štěstí v zakončení, které jim často překazil náš brankář nebo dobře bránící hráči. Postupně jsme se tempu vyrovnávali a osmělovali se do šancí. První třetinu jsme prohráli jak na střely, tak skórem 2:3. Ve druhé se hra ještě více srovnala a podařilo se nám skóre třemi brankami otočit na naší stranu. Ve třetí třetině jsme si už výsledek pohlídali, kdy jsme přidali další 3 branky a soupeř pouze jednu.
V tomto zápase se nám celkově dařila hra v soubojích, která, jak sami prohlásili, Náchodským hráčům neseděla. Spousta zablokovaných střel soupeře.

Druhý zápas byl diametrálně rozdílný v soubojích tělo na tělo. Hráči byli „tvrdší“ v soubojích, ale vše převážně v rámci pravidel. Bohužel se nám od začátku nedařilo dostávat se do nějakých šancí, ze kterých bychom mohli zakončovat. Na rozdíl od soupeře. Ten byl velice produktivní, za první dvě třetiny vystřelil na bránu asi 12 střel a dali nám 7 branek. Nám se za dvě třetiny podařilo skórovat pouze jednou. Do třetí třetiny jsme stáhli hru na dvě pětky. Začala stíhací jízda. Bohužel se nám už nepodařilo dát více než 4 branky a prohráli jsme 5:8.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům a fanouškům, kteří nás přišli podpořit.
Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon našeho nejstaršího hráče Pavla Záveského, pro kterého to byly jedny s posledních zápasů, tedy podle něj. Já věřím, že si s námi ještě párkrát pinkne. Jeho výkon byl korunován krásně proměněným nájezdem v zápase proti Náchodu.

Dorostenci

Souběžně s béčkem se do zápasů pustili i naši dorostenci, kteří se vypravili do Rokytnice v Orlických horách.

Tady se v prvním utkání střetli s FLORBAL LITOMYŠL. Po dvou vyrovnaných třetinách 3:3 a 2:2 bohužel naše hráče opustilo štěstí a jediný gól poslední třetiny padl do trutnovské branky. Zápas tak skončil v poměru 5:6 (Šimon Sláma 2+0, Tomáš Vondráček 2+0, Jakub Barvínek 1+1, Jan Zuzánek 0+1, Jindřich Zelenka 0+1, Matyáš Klimus 0+1).

Do druhého zápasu naši borci naskočili proti FBŠ Všestary / Předměřice. V tomto utkání bohužel v každé třetině inkasovali 3 branky a dokázali kontrovat pouze dvěma za celý zápas. Finální skóre se tak zastavilo na číslech 2:9 (Jakub Barvínek 1+1, Matyáš Hanuš 1+0).