Víkend 10. - 11. 2. - Elévové, mladší žáci, muži B

Tuto neděli fanoušci trutnovského florbalu nevěděli, kam dřív skočit! Hrály totiž paralelně hned tři trutnovské týmy, naši elévové navíc v domácím prostředí haly ZŠ R. Frimla!

Elévové

Naši elévové tento víkend hostili své soupeře v trutnovské hale na ZŠ R. Frimla.

Utkali se zde jako vždy po dvou zápasech s Florbal Primátor Náchod MEDVĚDI, FBC DONAP Česká Skalice - žlutí a FBŠ Nové Město nad Metují.

Komentář trenérů Jana Fišery a Vítka Cvrčka

V neděli jsme odehráli několik náročných zápasů na domácí hale. Nesešla se ani polovina týmu, a naši elévové tak odehráli 4 zápasy v počtu 5 hráčů a 1 gólman. Nejdříve si zahráli proti Náchodu, se kterým prohráli. To ovšem všechny hráče probudilo a proti Novému Městu nad Metují a České Skalici už se nám dařilo podstatně lépe. I přes střídání brankáře v průběhu turnaje se našim elévům povedlo odehrát všechny zápasy bez zranění a jakýchkoliv ztrát.

Děkujeme našim hráčům za předvedené výkony a všem fanouškům za podporu.

Mladší žáci

Mladší žáci se za svými soupeři vypravili do Jičína.

Bohužel se turnaj našim mlžům nevyvedl a nepodařilo se jim vybojovat žádné vítězství. Nejprve podlehli FBK Kobra Tatran Hostinné 1:9. Poté se utkali s domácím týmem FBK Jičín Cipísci, se kterými prohráli 0:2. Ve třetím zápase nestačili na FBK Draci Hořice U12 rozdílem 1:7. V posledním utkání se setkali s FBC Dobruška, kterým rovněž podlehli v poměru 0:9.

Muži B

Do boje o body se v neděli pustilo také naše béčko, které se vydalo do Chlumce nad Cidlinou.

Tady se nejdříve naši borci utkali s FBC Dobruška-Dobré C. Vstup do tohoto utkání se našim silně nepovedl a ve druhé třetině prohrávali 0:4. Ve druhé polovině se ale dokázali zvednout a podařilo se jim dostat až na kontaktních 5:6. I přes velkou snahu, tlak na soupeře i risk v šesti hráčích se ale nepodařilo zápas otočit a skončil prohrou Trutnova 6:8 (Jan Tatar 2+2, Martin Ullrich 2+1, Jakub Davidík 1+1, Martin Mečíř 1+0, Jiří Juhász 0+1, Petr Hepnar 0+1).

Ve druhém zápase se setkali s FbC Hradec Králové C, se kterými si spravili chuť z prvního utkání. V první polovině si vytvořili propastný náskok a po dvou třetinách vedli 8:2. V poslední třetině ale usnuli na vavřínech a soupeř se dokázal několikrát přiblížit na rozdíl dvou gólů. Z této velké přestřelky ale nakonec vyšli trutnovští jako vítězové v poměru 12:8 (Jakub Bydžovský 5+0, Jiří Juhász 1+3, Martin Mečíř 2+1, Roman Šauer 0+3, Filip Vymlátil 0+2, Jan Tatar 1+0, Martin Ullrich 1+0, Milan Jakl 1+0, Petr Hepnar 1+0, Jakub Davidík 0+1, Jan Fišera 0+1).