5_20230828_164301.jpg

Soustředění mužského A týmu

Ve dnech 13. - 20. srpna proběhlo na ZŠ Mládežnická a ZŠ Komenského soustředění A týmu mužů. Zúčastnili se ho nejen všichni hráči, kteří mají zájem za A tým nastupovat a nejsou indisponovaní, ale i několik dorostenců, kteří si chtěli vyzkoušet alespoň některé tréninky starších kategorií.

Dočasný domov nalezli hráči na ubytovně v prostorách ZŠ Mládežnická, kde se také stravovali a konala se zde většina tréninků. Cvičení zaměřená na herní situace a dovednosti se prováděla v hale ZŠ Komenského, která svými rozměry umožňuje kvalitnější trénink herních prvků.

Soustředění také zafungovalo jako "teambuildingová akce". Opět došlo k prohloubení přátelských vztahů v kolektivu a vytvoření skutečného týmu. Celou akci také shrnul hlavní trenér a vedoucí družstva A týmu mužů Tomáš Meduna:

"Soustředění mužského A - týmu v Trutnově bylo bezesporu úspěšné a plodné. S radostí mohu konstatovat, že jsme výrazně pokročili ve všech klíčových oblastech, na které jsme soustředění zaměřili. Hráči projevili nasazení a odhodlání během tréninků i herních situací, za což jim patří velké poděkování. Věřím, že jsme dokázali vyladit naši formu ideálně pro nadcházející začátek sezóny. Jsem pyšný na pokrok, kterého jsme společně dosáhli, a věřím že naše úsilí nás posune k zářivým výsledkům na hřišti. S týmem plným talentu a odhodlání se těším na to, co nás čeká v nadcházejících zápasech."

Do sezony vkročí A tým mužů již 16. 9. 2023 v Litomyšli zápasy s týmy Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí a FLORBAL LITOMYŠL B