7_20230906_220059.jpeg

FBC Trutnov na Rozhýbejme Trutnov

Jako už několikrát v minulých letech se i letos trutnovský florbal představil na sportovní akci Rozhýbejme Trutnov.

Již několik let se na trutnovském stadionu a přilehlých sportovištích koná akce, která má za úkol přitáhnout děti ke sportu a pomoci jim rozhodnout se, jaký je pro ně tím pravým. Zároveň je skvělou možností pro místní sportovní celky představit se, odhalit nové talenty a rozšířit své týmy o nové tváře. Tuto možnost představit florbal dětem jsme si, stejně jako v předešlých letech, nenechali ujít.

Malí sportovci si u našeho stánku mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je vzít do ruky hokejku, zadriblovat si s míčkem, provézt ho slalomem mezi kužely a samozřejmě i nejoblíbenější činnost každého florbalisty - vystřelit na branku a dát gól.

A jak akci hodnotí předseda klubu Petr Hepnar?

"Celá událost je pořadateli dobře připravená. Jsem rád, že se můžeme takovéto akce účastnit. Hezké počasí, které vládlo celý den, přilákalo spoustu rodičů s dětmi, které si vyzkoušely různé sporty provozované v Trutnově. Mezi nimi i "náš" florbal. A podle zájmu rodičů i dětí bylo vidět, že chtějí tento sport zkusit. Snad se tedy s nimi, a samozřejmě i dalšími, budeme vídat v nadcházející sezoně. Chtěl bych poděkovat všem z klubu, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do příprav na tuto akci a také těm, kteří se samotné akce zúčastnili a postarali se o případné zájemce."

Děkujeme všem, kteří si náš skvělý sport přišli vyzkoušet! Poznali jsme se zde s velmi šikovnými a talentovanými dětmi a věříme, že s mnoha z nich se setkáme znovu v rámci tréninků FBC Trutnov. Budeme se těšit na nové posily našeho klubu!