Víkend 7. - 8. 10. - muži A

Poprvé se letos na domácí půdě představilo trutnovské "áčko".

Muži A

Vrcholem posledního víkendu a také jedinou florbalovou událostí trutnovského klubu byl domácí turnaj mužů A. Na domácí půdě trutnovského Gymnázia přivítalo naše áčko týmy z Pardubic a ze Dvora Králové nL.

V prvním zápase se našim borcům postavil tým Klub SPV Slovan Pardubice. I přes to, že soupeř velmi rychle otevřel skóre, se naši hráči nezalekli, ještě v téže třetině se ujali vedení a to pak až do konce utkání nepustili. Utkání skončilo vysokým výsledkem 8:4 (Martin Kisý 2+1, Matyáš Ioanidis 2+1, Sebastian Matyas Pacan 2+0, Jakub Bydžovský 1+0, Martin Mečíř 1+0, Filip Srna 0+1, Filip Vymlátil 0+1, Jan Charouz 0+1, Jan Tatar 0+1, Matěj Strnad 0+1, Matyáš Rolenec 0+1).

Druhým protivníkem áčka byl TJ Sokol Dvůr Králové nL B. První třetinu byly oba týmy velmi opatrné a gól jsme neviděli. Druhá třetina byla ale přesným opakem a trutnovští zasypali soupeře hned čtyřmi brankami na pohodlný rozdíl 4:0. Tento náskok byl možná až příliš pohodlný a ukolébal naše hráče. Toho královédvorští v poslední třetině využili a pokusili se zápas zdramatizovat třemi trefami. Naši ale také ještě jednou balonek do soupeřovy svatyně dovedli a zkorigovali tak skóre na konečný rozdíl 5:3 (Martin Mečíř 1+1, Filip Srna 1+0, Martin Kisý 1+0, Matyáš Ioanidis 1+0, Sebastian Matyas Pacan 1+0, Adam Falta 0+1, Jiří Juhász 0+1, Matyáš Rolenec 0+1, Rostislav Verner 0+1).

V průběhu druhého zápasu naše borce přišlo do haly trutnovského Gymnázia podpořit více než sto fanoušků, za což všem moc děkujeme a těšíme se na vás při budoucích zápasech.