27_20240125_194627.png

Víkend 27. - 28. 1. - dorost, muži B

O víkendu se představili muži B a dorostenci!

Dorostenci

V sobotu se naši dorostenci vypravili do Rokytnice v Orlických horách.

Zde se v prvním zápase utkali s FBC LETOHRAD - Orel Orlice. Bohužel se naši hráči nedokázali dostatečně zkoncentrovat a utrpěli porážku 2:7 (Jakub Barvínek 0+2, Jindřich Zelenka 1+0, Martin Jakl 1+0).

Druhé utkání proti týmu FTC Vysoké Mýto bylo již podstatně vyrovnanější a nakonec, za stavu 3:3, muselo být rozhodnuto v samostatných nájezdech. Ty bohužel lépe zvládl soupeř a naši si tak po porážce 3:4pn neodváží žádnou výhru (Jan Zuzánek 2+0, Matyáš Bečka 1+0, Jindřich Zelenka 0+1, Martin Jakl 0+1, Tomáš Vondráček 0+1).

Muži B

Paralelně s dorostenci odehráli svůj turnaj také muži B, kteří se za soupeři vypravili do Rtyně v Podkrkonoší.

Do prvního utkání naskočili proti FBC DONAP Česká Skalice. Po slabší první polovině vedl soupeř 1:3. To naše béčko ale pouze vybičovalo k lepšímu výkonu a zápas se podařilo otočit na konečné vítězství 5:4 (Roman Šauer 2+0, Jakub Bydžovský 1+1, Jiří Juhász 1+1, Martin Mečíř 0+2, Martin Ullrich 1+0, Martin Trnka 0+1).

Druhý zápas proti domácím Orel Rtyně v Podkrkonoší B dvě třetiny velmi vyrovnaný a do poslední části vstupovali trutnovští s těsným náskokem jedné branky. V poslední části ale utkání zlomili jasně na svou stranu a zvítězili výsledkem 5:2 (Jan Tatar 2+0, Jakub Bydžovský 1+0, Martin Mečíř 1+0, Vítek Cvrček 1+0, Jiří Juhász 0+1, Roman Šauer 0+1).

Komentář trenéra Petra Hepnara

Poslední lednovou sobotu jsme se vydali k dalším zápasům do Rtyně v Podkrkonoší. Zde jsme se utkali s Českou Skalicí a domácími. Oba zápasy měly podobný průběh, s množstvím šancí, které však končily na blocích hráčů nebo výborně chytajících brankářích.

První zápas se Skalicí to bylo trápení v koncovce. Jak jsem již zmiňoval, mnoho střel, avšak gól nepřicházel. A jak už to bývá v takových našich zápasech, inkasovali jsme první. Naštěstí se nám podařilo srovnat, a tak první třetina skončila nerozhodně 1:1. Druhá třetina pokračovala v podobném duchu. Jen díky skvěle chytajícímu Kubovi jsme neprohrávali víc. Soupeř tuto třetinu vyhrál 2:1. Třetí třetinu jsme hráli více v oslabení, dokonce i ve třech, než v plném počtu. I tak se nám však podařilo skórovat, dokonce i v oslabení, třikrát oproti soupeři, který vsítil jednu branku, a tak jsme si došli pro tři body.

Druhý zápas proti domácímu týmu byl herně vyrovnaný s minimem šancí. V první třetině Rtyně vystřelila na našeho brankáře 5 střel a my na jejich 3. Každému se podařilo vstřelit po 1 gólu. V druhé to bylo podobné, když jsme i se třemi střelami tuto třetinu vyhráli 0:1. Ve třetí Rtyně rychle srovnala. Naštěstí se nám díky skvěle chytajícímu Filipovi, přesilovkovému gólu Juhásze, našemu rychlíku Šíšovi a nájezdu Bydži podařilo navýšit na 5:2 a tímto výsledkem zápas také skončil.

Děkuji všem hráčům za nasazení, Jardovi Bydžovskému za koučink a všem divákům, kteří nás přijeli podpořit.

Dorostenci

Trutnov x FBC LETOHRAD - Orel Orlice

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x FTC Vysoké Mýto

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Muži B

Trutnov x FBC DONAP Česká Skalice

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x Orel Rtyně v Podkrkonoší B

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...