Víkend 23. - 24. 9. - dorostenci, mladší žáci

Tento víkend se poprvé v nové sezóně představili naši dorostenci a mladší žáci.

Dorostenci

Naši dorostenci se za prvním turnajem vydali do Holic. Novou sezónu odstartovali mimořádně dobře proti Sokol Chlumec nad Cidlinou, a to vysokým vítězstvím 9:0 (Jakub Barvínek 3+0, Matyáš Klimus 2+1, Šimon Sláma 2+1, Martin Jakl 1+1, Jan Zuzánek 0+2, Matyáš Hanuš 0+2, Matěj Novák 0+1). Druhý zápas proti FBC Letohrad - Orel Orlice byl značně vyrovnanější a po remíze na konci hrací doby musely rozhodnout nájezdy. Při těch měl bohužel více štěstí soupeř a utkání tak skončilo 5:6 po nájezdech (Martin Jakl 2+2, Jakub Barvínek 1+0, Jan Fišera 1+0, Šimon Sláma 1+0, Jindřich Zelenka 0+1).

Komentář trenéra Ondřeje Ševčíka

V prvním zápase jsme změřili síly s Chlumcem. Byl to krásný zápas a bylo na co koukat. Hned ve druhé minutě první třetiny padl první gól Trutnovského týmu. V tomto střeleckém duchu hráči pokračovali a přidali do konce zápasu osm dalších branek a jeden neproměněný nájezd.

Ve druhém zápase už nás nečekala procházka růžovou zahradou, ale boj o každý centimetr hřiště. Vstup jsme nezvládli úplně dobře, již po minutě jsme dostali první gól. To nás ale neodradilo jít kupředu a díky vytvořeným akcím se nám podařilo také skórovat. Poté jsme dokázali vsítit branku i ve vlastním oslabení. Pak začala pravá přestřelka, situace na hřišti vypadala tzv. “nahoru-dolů.” Tato bitva skončila pět minut před koncem a na tabuli svítilo skóre 5:5. Poté už do koce zápasu žádný gól nepadl. Po posledním hvizdu nastaly nájezdy, při kterých jsme bohužel neuspěli.

Všem hráčům chci poděkovat za nasazení, bojovnost a reprezentaci klubu.

Mladší žáci

Mladší žáci vstoupili do nové sezóny podobně úspěšně jako jejich starší spoluhráči z dorostu. Na první turnaj sezóny se vydali do Rtyně. V úvodním zápase porazili tým Orel Rtyně v Podkrkonoší vysoko 8:0. Následující dvě utkání proti IBK Holice - Holoubci a HAGA Pardubice skončily totožným výsledkem, a to remízou 4:4. Až poslední soupeř dne, TJ Sokol Jaroměř, dokázal naše “mlže” překonat těsným výsledkem 3:4.