26_20240118_092222.png

Víkend 20. - 21. 1. - muži A, elévové

Tento víkend se do zápasového tempa po více než měsíci vrátilo áčko, které v neděli doplnili vlastním turnajem elévové.

Muži A

Naše áčko se vypravilo pro další body na neprobádané území do Jilemnice.

Do prvního utkání vstoupili se svým rivalem z vrcholku tabulky - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí. I přes velkou snahu a nasazení se podařilo soupeři ukončit trutnovskou půl sezony trvající šňůru bez porážky. Zápas skončil prohrou Trutnova 1:6 a Vrchlabští se tak ujali vedení v lize. Ve druhém zápase turnaje ale utrpěli porážku a vrchol tabulky tak znovu přenechali našim borcům (Pavel Bartoš 1+0, Rostislav Verner 0+1).

Ve druhém utkání už se áčko dalo znovu dohromady, předvedlo kvalitní výkon a Klub SPV Slovan Pardubice porazili v poměru 3:1 a i nadále tak udržují své jednobodové vedení v čele ligové tabulky (Martin Mečíř 2+0, Matěj Strnad 1+0, Martin Kisý 0+1, Matyáš Rolenec 0+1, Pavel Bartoš 0+1).

Komentář trenéra Tomáše Meduny

20. 1. 2024 naše áčko sehrálo první zápasy v novém roce a řekl bych, že už tradičně nám zápasy po delší pauze nejdou.

První zápas o vedoucí místo v tabulce jsme nezvládli dle našich představ. V zápase jsme byli vždy o krok za soupeřem a trápila nás koncovka. Zápas jsme prohráli poměrem 6:1. Ze zápasu se musíme poučit a uvědomit si, že musíme ještě víc makat, abychom dotáhli sezónu k cílům, které máme vytyčené.

Druhý zápas jsme zvládli o poznání lépe. Bohužel špatná koncovka nás provázela celý den, a i zde jsme na naše 3 góly potřebovali hrozně moc střel a spousta šancí byla nevyužitá. To musíme do příště zlepšit.

Ale abych nebyl tak kritický, naše zaváhání nedokázal nikdo ze soupeřů využít, takže pořadí v tabulce zůstalo stejné.

Děkuji hráčům za výkon, který věřím, že příště zlepšíme. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás i tuto sobotu podpořili svojí přítomností v hale.

Elévové

V neděli se znovu do hry pustili naši elévové. Vypravili se do Náchoda, kde se utkali s Florbal Primátor Náchod RYTÍŘI, TJ Baník Žacléř, FBC DONAP Česká Skalice - žlutí a FBŠ Nové Město nad Metují - oranžoví.

Komentář trenéra Petra Šťastného:

V neděli se elévové už podruhé za sebou podívali do Náchoda, kde odehráli další turnaj.
Postupně zde odehráli 4 zápasy, a to proti týmům FBC Česká Skalice - žlutí, Florbal Primátor Náchod - Rytíři, TJ Baník Žacléř a FBŠ Nové Město nad Metují - oranžoví.

Všechny zápasy si byly velmi podobné, hrálo se velmi vyrovnaně a padaly spousty gólů, bohužel jsme nedosáhli na žádnou výhru a vždy prohráli o jeden nebo dva góly. To nejdůležitější jsou ovšem zkušenosti pro hráče a radost ze hry.

Děkuji hráčům za parádní výkony, rodičům za podporu a asistentovi Hepimu za pomoc.

Trenér Petr

Muži A

Trutnov x Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x Klub SPV Slovan Pardubice

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Elévové

Trutnov x Florbal Primátor Náchod RYTÍŘI

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x TJ Baník Žacléř

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x FBC DONAP Česká skalice - žlutí

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...