25_20240112_002820.jpg

Víkend 13. - 14. 1. - dorost, muži B, mladší žáci

O víkendu se bylo znovu na co dívat! Představily se hned tři trutnovské celky - muži B, mladší žáci a v domácím prostředí naši dorostenci.

Dorostenci

Prvního domácího turnaje v novém kalendářním roce se zhostili naši dorostenci. A připravili svým fanouškům náramnou podívanou!

V prvním zápase se utkali s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší. Hned v první třetině se Trutnováci ujali dvoubrankového vedení, ke kterému v poslední třetině přidali ještě třetí zásah. Brankář Jakub Voltr byl stoprocentní a za svá záda nepustil jediný míček. Zápas tak skončil trutnovským vítězstvím 3:0 (Jan Zuzánek 1+1, Jakub Barvínek 0+2, Martin Jakl 1+0, Matyáš Bečka 1+0).

Ve druhém utkání se našim dorostencům postavil FBC LETOHRAD - Orel Orlice. Ani tento soupeř na naše borce nestačil, i když v první třetině vedl 1:2. Ve druhé části se zápas otočil ve prospěch Trutnova a poslední třetina skončila remízou. I tento zápas tak skončil trutnovským vítězstvím 5:4 (Martin Jakl 3+0, Jakub Barvínek 1+2, Jindřich Zelenka 1+0).

Muži B

Naše béčko se za prvními body v novém roce vypravili do Jičína.

Zde se v prvním zápase střetli s TJ Sokol Dvůr Králové nL C. Start se béčku vydařil a po první třetině drželi vedení 2:0. Bohužel se zápas strhl ve velkou přestřelku, ze které nakonec vítězně vyšli Sokoli v poměru 7:8 (Martin Ullrich 0+4, Filip Vymlátil 2+0, Martin Mečíř 2+0, Roman Šauer 2+0, Jakub Davidík 1+0, Jan Fišera 0+1, Jan Tatar 0+1).

Druhé utkání proti Finance Novák FBK Jičín B vypadalo velmi odlišně. Sice zde stejně jako v prvním zápase padlo 15 gólů, valná většina ale pocházela z trutnovských florbalek. Po třetinách 5:1, 5:0 a 1:3 tak Trutnováci rozstříleli Jičín 11:4 (Martin Mečíř 2+2, Jan Tatar 1+2, Martin Ullrich 1+2, Jiří Juhász 1+1, Roman Šauer 1+1, Vítek Cvrček 1+1, Jakub Bydžovský 1+0, Jakub Davidík 1+0, Jan Fišera 1+0, Pavel Záveský 1+0, Petr Hepnar 0+1).

Mladší žáci

Víkend zakončili nedělním turnajem v Náchodě mlži.

Nejdříve se utkali s FBK Kobra Tatran Hostinné, které porazili 6:2. Ve druhém zápase se střetli s FBC Dobruška, kterým podlehli 0:6. Do třetího utkání naskočili proti FBK Draci Hořice U12, se kterými prohráli 1:6. V posledním utkání se setkali s Florbal Primátor Náchod, na které také nestačili v v poměru 3:6.

Komentář trenéra Petra Šťastného:

První turnaj v novém roce zahájili i mladší žáci a stejně jako minulý víkend elévové zavítali do Náchoda, kam se vydalo bojovat "8 statečných".

První zápas proti Kobře Hostinné vyšel parádně. Hráči drželi taktiku, kterou jsme si řekli, pečlivě bránili a využívali šance, zatímco soupeře do šancí moc nepouštěli a nakonec z toho byla krásná výhra 6:2.

Druhý zápas nás čekala Dobruška. To už bylo zase úplně něco jiného. Soupeř byl lepším týmem, více běhal a tvořil si jednu šanci za druhou. Bohužel jsme nedokázali vzdorovat a tak přišla prohra 6:0.Třetí zápas byl dost podobný tomu druhému
, šance jsme měli, bohužel jsme je nevyužili a dělali jsme chyby do obranných řad. Soupeř tyto chyby potrestal, a tak si Hořice odnesly výhru 6:1.

Poslední zápas turnaje na nás čekal domácí Náchod. Zápas byl vyrovnaný a šance střídala šanci na obou stranách. Bohužel jsme pořád dotahovali skóre a ke konci zápasu jsme udělali zbytečně chyby, které Náchod potrestal.
Zápas jsme už nedokázali vyrovnat a prohráli jsme 6:3.

Celý turnaj bych hodnotil velmi kladně i přes prohry. Všech 8 hráčů makalo na plno a klobouk dolů, že i v takovém počtu hráli tak dobře. Udělali jste nám velkou radost a za to odhodlání, snahu a nasazení máte velkou pochvalu.
Děkuji rodičům/fanouškům, že jste nás podporovali.
Děkuji i svému asistentovi Hepimu.

Trenér Petr

Dorostenci

Trutnov x Orel Rtyně v Podkrkonoší

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x FBC LETOHRAD - Orel Orlice

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Muži B

Trutnov x TJ Sokol Dvůr Králové nL C

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Finance Novák FBK Jičín B

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Mladší žáci

Trutnov x FBK Kobra Tatran Hostinné

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x FBC Dobruška

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x FBK Draci Hořice U12

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...

Trutnov x Florbal Primátor Náchod

https://www.ceskyflorbal.cz/ma...