Víkend 3. - 4. 2. - starší žáci, muži A

O víkendu se do akce znovu pustili muži A a paralelně s nimi také starší žáci!

Starší žáci

V neděli se starší žáci vypravili do Vysokého Mýta.

Tady se v prvním zápase utkali s Florbal Primátor Náchod. Naši strži se bohužel probrali pozdě a nechali si soupeře v první třetině utéct na rozdíl čtyř branek. Další dvě části již byly brankově vyrovnanější, ale soupeř pokaždé svůj náskok ještě mírně navýšil. Na konci tak svítilo na výsledkové tabuli nelichotivé skóre 2:8 (Martin Jakl 1+0, Matěj Novák 1+0, Dominik Špaček 0+1).

Druhý zápas proti Finance Novák FBK Jičín byl již vyrovnanější. Nejvíce gólů nabídla první třetina, která skončila 3:4. Celkově bohužel soupeř v každé třetině vstřelil o branku víc a utkání tak také skončilo trutnovským neúspěchem 5:8 (Martin Jakl 2+0, Adam Záruba 1+1, Dominik Špaček 1+1, Matěj Novák 1+1).

Muži A

Áčko se v neděli paralelně se strži vypravilo do Dvora Králové.

V prvním utkání se střetli s FLORBAL LITOMYŠL B. V první části se našim podařilo uskočit do dvoubrankového vedení. Následující třetiny skončily shodně 1:1, celkově tedy Trutnováci zvítězili 4:2 (Sebastian Matyas Pacan 1+2, Filip Srna 1+0, Jan Tatar 1+0, Martin Mečíř 1+0, Pavel Bartoš 0+1, Rostislav Verner 0+1).

Do druhého zápasu naskočili proti FbC Skuteč. V tomto zápase naši nepředvedli suverénní výkon, soupeř dokonce po první třetině vedl o jednu branku. Ve druhé části se našim borcům podařilo skóre otočit ve svůj prospěch, jednobrankové vedení ale neudrželi a Skutči se podařilo vyrovnat. V poslední části jsme již žádné změny skóre neviděli a utkání tak skončilo remízou 2:2 (Jakub Mládek 1+0, Jan Tatar 1+0).